Tu jesteś: Strona Główna Outsourcing IT

Outsourcing IT

GB COMP - Outsourcing IT - Opieka informatyczna

W każdej firmie małej lub dużej komputery i oprogramowanie przyspieszają i wspomagają procesy decyzyjne, produkcyjne i sprzedażowe. W obecnych czasach są nieodzownym elementem działalności przedsiębiorstwa, ale niestety w razie awarii potrafią unieruchomić nawet najbardziej prężną firmę i doprowadzić do niemożności dalszego funkcjonowania przynajmniej na czas awarii.
Co w takim razie zrobić, żeby infrastruktura informatyczna w firmie działała płynnie i bez zakłóceń?

Jednym z rozwiązań jest utworzenie w firmie działu informatycznego, który będzie administrował siecią komputerową i sprawował opiekę nad całą infrastrukturą IT. O ile dla dużych przedsiębiorstw jest to rozwiązanie mające rację bytu, o tyle dla małych i średnich firm zatrudnienie osób znających wszystkie zagadnienia związane z działaniem całej sieci, sprzętu i oprogramowania może być zbyt dużym obciążeniem finansowym.
I w tej sytuacji przychodzi z pomocą Outsourcing IT, dzięki któremu w ramach stałej opłaty abonamentowej macie Państwo wsparcie techniczne ze strony wyspecjalizowanej firmy posiadającej zaplecze kadrowe, które umożliwi rozwiązanie problemów we wszystkich aspektach dotyczących infrastruktury informatycznej w Waszej firmie.

W ramach usługi Outsourcingu IT proponujemy Państwu wsparcie techniczne i obsługę infrastruktury informatycznej firmy w zakresie i na zasadach uzgodnionych w umowie, co umożliwi Państwu skupienie się na bieżącej działalności Waszej firmy oraz zredukowanie kosztów związanych z obsługą informatyczną.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę jego potrzeby, posiadaną infrastrukturę i dlatego każda umowa jest tworzona indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich aspektów dotyczących tego konkretnego Klienta.
Koszt stałej umowy outsourcingowej jest uzależniony od wielu czynników takich, jak ilość sprzętu komputerowego podlegającego umowie, jakość i rozległość sieci, ilość godzin pracy techników zawarta w umowie, czas reakcji na zgłoszenie.

Wykonując nasze usługi dla Państwa przykładamy szczególną uwagę do tego, żeby wrażliwe dane w firmie były zawsze zabezpieczone przed niepowołanym dostępem oraz chronione przed utratą w przypadku awarii sprzętu.

Stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry pozwala nam na ciągłe rozszerzanie oferty dla Państwa, wykonywanie naszych usług szybciej i efektywniej oraz podnoszenie jakości.


A poza tym...

...po prostu jesteśmy sympatyczni :)

Kontakt

GB Comp
Serwis komputerów
Usługi informatyczne

ul. Rozłogi 14
01-310 Warszawa
Pon.-Pt. 1000-1700
W pozostałych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Tel. 22 250 14 66
Tel. 513 00 84 85

E-MAIL - napisz
Strona zaktualizowana:
24 lipiec 2013,
o godzinie: 15:51
Kopiowanie treści w części lub całości bez zgody właściciela witryny jest surowo zabronione. W celu wykorzystania zamieszczonych treści skontaktuj się z właścicielem strony.

GB Comp Computers & Networks - KOMPLEKSOWE USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH
SERWIS KOMPUTERÓW | NAPRAWA LAPTOPÓW | PROJEKTOWANIE STRON WWW | MONITORING PRZEMYSŁOWY I DYSKRETNY
ul. Rozłogi 14 - Warszawa - Bemowo - Jelonki