Tu jesteś: Strona Główna Tworzenie stron internetowych Etapy tworzenia strony

Etapy tworzenia strony internetowej

Tryby - Proces tworzenia strony internetowej W procesie tworzenia dobrej strony internetowej można wyróżnić kilka etapów, które są ze sobą ściśle powiązane, a pominięcie lub zaniedbanie któregokolwiek z nich może spowodować, że nadzieje wiązane ze stroną www i założenia marketingowe nie zostaną spełnione, a wymierne korzyści z posiadania serwisu internetowego będą dużo mniejsze niż zakładane.
Dlatego bardzo ważnym elementem przy tworzeniu strony internetowej jest stała, ścisła współpraca osób odpowiedzialnych za stronę www w Państwa firmie z naszymi projektantami.
Pomimo, że proces projektowania i budowania strony internetowej jest dość praco- i czasochłonny, to można go skrócić poprzez staranne przygotowanie materiałów, które mają być zamieszczone na Państwa stronie.

Dlatego za chwilę rozpoczęcia budowy Państwa strony przyjmujemy czas, w którym dostarczycie Państwo nam wszystkie niezbędne materiały.

Co od Państwa potrzebujemy?
  • logotyp - w ustalonym formacie graficznym lub ewentualne zlecenie nam zaprojektowania logotypu
  • treść - teksty, które mają być zamieszczone na poszczególnych podstronach, mogą to być wstępnie ustalone teksty, które będą później poprawiane
  • grafika - zdjęcia, obrazki, logotypy, które chcecie Państwo zamieścić na swojej stronie internetowej, również animacje gif i flash, jeśli takie Państwo posiadacie i życzycie sobie zamieścić

Albert Einstein - pomysł na stronę internetową.- Pomysł na stronę internetową -

Naszym celem jest zamiana wizji Klienta na gotową stronę internetową firmy, marki lub produktu. Posiadając duże doświadczenie oraz kreatywny zespół pomożemy Państwu ustalić w jaki sposób najkorzystniej będzie przedstawić w Internecie Wasz pomysł.Doradzimy korzystne rozwiązania i odradzimy niepotrzebne wodotryski, które będą irytowały i zniechęcały przyszłych potencjalnych Klientów trafiających na Państwa stronę.


Kolorowy paw- Projekt-ustalenie schematu i kolorystyki -

W tym etapie dokonujemy ustaleń dotyczących kolorystyki strony, układu graficznego oraz układu logicznego strony internetowej. Dobór kolorystyki najczęściej odbywa się na podstawie kolorystyki firmy, marki lub produktu dla nadania stronie cech kojarzących ją z daną firmą, marką lub produktem. Oczywiście najważniejszą częścią strony internetowej jest treść, ale szata graficzna pomaga wyeksponować najważniejsze części treści oraz powoduje, że przemierzanie kolejnych podstron Państwa serwisu staje się przyjemniejsze.
Ustalenie schematu logicznego strony jest jedną z ważniejszych czynności, ponieważ od tego zależy czy osoba odwiedzająca będzie mogła łatwo trafić na interesujące ją informacje. Ściśle powiązany ze schematem logicznym jest schemat nawigacyjny, który umożliwia przechodzenie na kolejne podstrony w łatwy i uporządkowany sposób.
Po ustaleniu wstępnego schematu i kolorystyki nasz zespół rozpoczyna pracę nad Państwa stroną internetową i po około 2 tygodniach...


OK - Wstępna akceptacja- Wstępna akceptacja - ustalanie poprawek -

Przedstawiamy Państwu wstępny projekt strony internetowej do akceptacji. W tym momencie możecie Państwo testować stronę i zgłaszać niezbędne poprawki w treści, grafice, kolorystyce i schemacie.
Po ustaleniu szczegółów wprowadzamy zgłoszone przez Państwa poprawki i uzupełniamy stronę o pełne treści.
Po dokonaniu niezbędnych poprawek przedstawiamy Państwu wersję strony, która zostanie opublikowana w Internecie.


Publikacja strony internetowej- Publikacja strony -

Kopiujemy wszystkie niezbędne pliki, skrypty i bazy danych na wykupiony przez Państwa serwer i uruchamiamy stronę pod wykupioną przez Państwa domeną. Tworzymy w Państwa domenie niezbędne konta e-mail.

STRONA JEST JUŻ DOSTĘPNA W INTERNECIE

...ale to niestety nie koniec tworzenia strony internetowej.
Bardzo ważnym jest, żeby strona była znajdowalna przez potencjalnych Klientów, więc...
Zapraszamy na kolejną podstronę, na której jest opisany proces pozycjonowania strony.

Kontakt

GB Comp
Serwis komputerów
Usługi informatyczne

ul. Rozłogi 14
01-310 Warszawa
Pon.-Pt. 1000-1700
W pozostałych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Tel. 22 250 14 66
Tel. 513 00 84 85

E-MAIL - napisz
Strona zaktualizowana:
24 lipiec 2013,
o godzinie: 15:51
Kopiowanie treści w części lub całości bez zgody właściciela witryny jest surowo zabronione. W celu wykorzystania zamieszczonych treści skontaktuj się z właścicielem strony.

GB Comp Computers & Networks - KOMPLEKSOWE USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH
SERWIS KOMPUTERÓW | NAPRAWA LAPTOPÓW | PROJEKTOWANIE STRON WWW | MONITORING PRZEMYSŁOWY I DYSKRETNY
ul. Rozłogi 14 - Warszawa - Bemowo - Jelonki