Tu jesteś: Strona Główna Tworzenie stron internetowych Administracja i opieka

Administracja i opieka nad stroną internetową

GB COMP - Administracja stroną internetowąPo utworzeniu i opublikowaniu strony internetowej niezbędnym staje się
administrowanie i opieka nad stroną
.
Jest to zadanie wymagające systematyczności i znajomości podstawowych zagadnień dotyczących budowy strony internetowej. I choć w przypadku dodawania lub zmiany prostych treści nie powinno to przysporzyć użytkownikowi witryny większych problemów (przy witrynie z systemem
CMS
odbywa się to prawie jak w edytorze Word), o tyle w przypadku dodawania grafiki, zmian układu menu może być potrzebna szersza wiedza z zakresu formatowania elementów na stronach www. W przypadku witryny nie posiadającej CMS zmiana wszelkich elementów odbywa się poprzez edycję plików źródłowych strony, co powoduje, że niezbędna staje się znajomość języków programowania, w których napisana została strona.

Przez 30 dni od opublikowania w Internecie Państwa strony znajduje się ona pod naszą opieką administracyjną i możecie Państwo dokonywać w tym czasie wszelkich korekt w ramach istniejących podstron, które niezwłocznie wprowadzimy. Z doświadczenia wiemy, że po opublikowaniu strony okazuje się, że materiały umieszczone na stronie wymagają uaktualnienia lub uzupełnienia, bo od czasu ich utworzenia minął jakiś czas i zawarte treści częściowo się zdezaktualizowały lub pojawiły się nowsze wersje.

Po tym okresie administracja i aktualizacja strony pozostaje w Państwa gestii.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że zatrudnienie osoby, która byłaby odpowiedzialna tylko za administrację stroną internetową wiąże się z dużymi kosztami, a często w gronie pracowników nie ma osoby, która poza dotychczasowymi obowiązkami czułaby się na siłach podjąć także tego zadania, to przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji, które ułatwią tę pracę.

  • Stałe zlecenie administracji - w tym wariancie wykupujecie Państwo stały abonament administracyjny i w każdej chwili możecie zgłosić zmiany, których dokonamy na Państwa stronie w terminie ustalonym w umowie. Jest to rozwiązanie korzystne w przypadku gdy z założenia strona ma być aktualizowana często. Dodatkowo w tym wariancie bez względu na aktualizację treści zajmujemy się stałym dbaniem o bezpieczeństwo witryny poprzez stosowanie aktualizacji zabezpieczeń natychmiast po wykryciu luk w oprogramowaniu strony.
  • Jednorazowe zlecenie administracyjne - w przypadku witryn, które będą aktualizowane sporadycznie. W tym wariancie opłacie podlega tylko konkretnie wykonana praca, którą Państwo nam zlecacie. W momencie wykonywania prac nad aktualizacją treści zwracamy również uwagę na aktualność zabezpieczeń oprogramowania i w razie konieczności dokonujemy niezbędnych poprawek.
  • Szkolenie administracyjne - kolejną możliwością jest szkolenie z zakresu obsługi Państwa strony internetowej w przypadku, kiedy Państwa pracownik otrzymuje zlecenie opieki nad witryną. Szkolenie trwające około 4-8 godzin (w zależności od potrzeb) obejmuje zagadnienia budowy Państwa strony internetowej, naukę tworzenia, uzupełniania i publikacji treści na stronie oraz kwestie prawidłowego utrzymania bezpieczeństwa witryny. Po szkoleniu pracownik otrzymuje czternastodniowy okres wsparcia z naszej strony i podczas prac nad stroną może bezpłatnie korzystać z telefonicznej pomocy w administracji.

Zapraszamy Państwa do współpracy...

Kontakt

GB Comp
Serwis komputerów
Usługi informatyczne

ul. Rozłogi 14
01-310 Warszawa
Pon.-Pt. 1000-1700
W pozostałych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Tel. 22 250 14 66
Tel. 513 00 84 85

E-MAIL - napisz
Strona zaktualizowana:
24 lipiec 2013,
o godzinie: 15:51
Kopiowanie treści w części lub całości bez zgody właściciela witryny jest surowo zabronione. W celu wykorzystania zamieszczonych treści skontaktuj się z właścicielem strony.

GB Comp Computers & Networks - KOMPLEKSOWE USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH
SERWIS KOMPUTERÓW | NAPRAWA LAPTOPÓW | PROJEKTOWANIE STRON WWW | MONITORING PRZEMYSŁOWY I DYSKRETNY
ul. Rozłogi 14 - Warszawa - Bemowo - Jelonki