Tu jesteś: Strona Główna Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu podstawowej i zaawansowanej obsługi komputera i oprogramowania. - GB COMP - WarszawaW XXI wieku, kiedy komputer jest niezbędnym narzędziem w niemal każdej pracy i niemal każdej dziedzinie życia podstawowa obsługa komputera i oprogramowania staje się jedną z niezbędnych umiejętności.

Nasza firma organizuje kursy i szkolenia z zakresu podstawowej oraz zaawansowanej obsługi komputerów i oprogramowania dla pracowników oraz osób indywidualnych.

Szkolenia grupowe odbywają się w pełni wyposażonych salach komputerowych, a w przypadku szkoleń firmowych istnieje możliwość organizacji szkolenia na terenie Państwa firmy.
Dla zwiększenia efektywności szkoleń prowadzone są one w grupach do 10 osób, żeby nasz prelegent mógł poświęcić maksymalnie dużo czasu każdemu uczestnikowi.

Miejsce, czas i program szkoleń indywidualnych jest dostosowany do osoby szkolonej. Może to być sala komputerowa, mieszkanie, biuro lub inne miejsce ustalone ze słuchaczem.

Tematy i czas szkoleń przygotowywane są po zapoznaniu się z potrzebami słuchaczy i dostosowywane są do ich wiedzy i umiejętności w danym zakresie. Dlatego ważne jest przy szkoleniach grupowych przeprowadzenie wstępnej selekcji słuchaczy i podział na grupy wg. posiadanych umiejętności.

Słuchacze po odbyciu kursu i zdaniu egzaminu otrzymują certyfikat zaliczenia kursu.

Zapisy na kursy i szkolenia są czasowo zawieszone.
Informacja o wznowieniu szkoleń zostanie umieszczona na tej stronie.

Kontakt

GB Comp
Serwis komputerów
Usługi informatyczne

ul. Rozłogi 14
01-310 Warszawa
Pon.-Pt. 1000-1700
W pozostałych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Tel. 22 250 14 66
Tel. 513 00 84 85

E-MAIL - napisz
Strona zaktualizowana:
24 lipiec 2013,
o godzinie: 15:51
Kopiowanie treści w części lub całości bez zgody właściciela witryny jest surowo zabronione. W celu wykorzystania zamieszczonych treści skontaktuj się z właścicielem strony.

GB Comp Computers & Networks - KOMPLEKSOWE USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH
SERWIS KOMPUTERÓW | NAPRAWA LAPTOPÓW | PROJEKTOWANIE STRON WWW | MONITORING PRZEMYSŁOWY I DYSKRETNY
ul. Rozłogi 14 - Warszawa - Bemowo - Jelonki